Nubes Nubes Forklift Lastiği

Hakkımızda

Nubes Otomotiv Yedek Parça İthalat ve İhracat Sanayi Limited Şirketi

Uzun yıllar lastik sektöründe profesyonel olarak çalıştıktan sonra kurucu ortağımız Ümit ÖZ ticari ruhunun inancı ile 2012 yılında, Nubes Otomotiv’i kurmuştur. Bu ruh yıllar içerisinde şirketin büyümesinin kışkırtıcısı gücü olmuş ve başkalarının problem gördüğü yerlerde, fırsatları fark etmeye ve keşfetmeye odaklanılmıştır.

Her türlü otomobil, minibüs-kamyonet, kamyon ve otobüs, forklift ve mini-loader sınıfındaki lastiklerinin hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarlarında tedarik ve satışını yapmaktadır.

Çevresel, kültürel ve mali düzeyde tüm detaylara odaklanan Nubes Otomotiv, Kurumsal Sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde geleceğin yeni inovasyonlar liderliğinde, bakış açısının değiştirilerek yakalanacağına inanmaktadır. Çevreye ve insan yaşamına karşı da duyarlılığı nedeniyle Sri Lanka’da ürettirilen kendi markası olan Nubes, Nutorque, Nubeco forklift lastiklerini tamamen çevre dostu olarak ürettirilmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini tüm dünyadaki iş ortaklarıyla, kişiye özel hizmet ile en hızlı ve en güvenli şekilde yerine getirmek hedefleyen Nubes Otomotiv sadece lastik bazında kalmayıp Material Handling Sektöründe tüm ihtiyaçlara odaklanmıştır. Bu amaçla bir forklifti harekete geçirecek ürünler ile gelişim hedeflenmiş ve ”İŞİNİZE GÜÇ VE ENERJİ KATIYORUZ” mottosu ile yola çıkılmıştır.

Nubes Otomotiv, küresel bir lastik tedarik firması olma yolunda her geçen gün dev adımlarla ilerlerken Material Handling Sektöründe bir adım daha atarak FKK Güney Oto ile İstif Makinası Tekerleri bazında anlaşma sağlamış ve bu tüm gelişimleri ”İŞİNİZE GÜÇ VE ENERJİ KATIYORUZ” müşteri odağı yaklaşımı ile gerçekleştirmiştir.

Esenyurt’ta bulunan Genel Merkez binası altında yer alan Esenyurt Şubesi’ni 2016 yılında hizmete sunmuş ve İstanbul’un her iki yakasında hizmet verebilmek amacıyla 2012 yılında Tuzla Organize Sanayi’nde Tuzla Şube’ni açmıştır.

Kısaca;

Fırsatları görmeye meyilliyiz ve büyümeye yatırım yapıyoruz. Kazanma stratejimiz, müşterilerimiz ile parlak bir geleceği birlikte yaşamaktır.  ”İŞİNİZE GÜÇ VE ENERJİ KATMAK İÇİN bizi arayın.

Markalar