Nubes Nubes Forklift Lastiği

RAYBAR

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar […]

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı vs gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

RAYBAR dolgu ve havalı lastikler, Hindistan menşeili, hafif yoğunlukta çalışan forkliftlere yönelik dolgu ve havalı bias set alternatifleri ile en ekonomik marka seçeneğimiz olarak gururla sunuyoruz.

Raybar lastikler; 2 katmanlı gövde yapısı, ekonomik hamur karışımı, blok sırt deseni ile hafif yoğunlukta çalışan forkliftlerin ideal tercihidir.

Markalar