Nubes Nubes Forklift Lastiği

MICHELIN

Michelin XZM lastikler 16ton a kadar olan forkliftler için özel tasarlanmış radial tubeless yapıdaki lastiklerdir. İlk satınalma maliyeti diğer markalardan daha fazla olmak ile birlikte toplam kullanım ömrü dikkate alınarak […]

Michelin XZM lastikler 16ton a kadar olan forkliftler için özel tasarlanmış radial tubeless yapıdaki lastiklerdir.

İlk satınalma maliyeti diğer markalardan daha fazla olmak ile birlikte toplam kullanım ömrü dikkate alınarak hesap edilecek saat başına maliyet hesabında çok ciddi avantajlar sunmaktadır.

Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

Aynı operasyon şartlarında kullanılmak kaydıyla Premium bir dolgu lastiğe göre 2 kata kadar daha fazla ömür sunabilme kabiliyetinde olan Michelin XZM lastikler aynı zaman daha az enerji sarf ederek yakıt tüketimine de katkı sağlar. Böylelikle işletme maliyetlerinin düşürülmesine çok önemli avantaj sağlar.

Sağlam sırt bölgesi ve yanakları, dayanıklı blok desen yapısı, kopmalara ve hasarlara karşı bir garanti sağlarken makinaların da lastik tamir ve değişim zaman kayıplarını en aza çeker.

Özel hamur tasarımı, çok güçlü gövde yapısına rağmen saatte 15km mesafeye kadar ve 30km/hr anlık hız ile operasyonu yürütme kabiliyeti sağlar.

Radial gövde yapısı zemindeki düzensizlikleri sönümlerken aracın ve yükün taşınma sırasındaki denge emniyetini arttırır ayrıca operatörün de sürüş konforuna katkıda bulunur.

Markalar