Nubes Nubes Forklift Lastiği

NUTORQUE

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar […]

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu ve Nutorque Advence Dolgu Lastiğimizi ürettirmeye başladık.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

Nutorque Advance Lastikler; 3 katmanlı gövde yapısı, modern sırt tasarımı, premium sırt hamuru karışımı, sağlam gövde yapısı, premium kullanım ömrü ile en zorlu şartlarda çalışan forkliftler için ideal bir tercihtir.

Nutorque Advance Lastikler Sri-Lanka menşei olarak en üst teknoloji ile üretilip en kaliteli hamur karışımıyla tasarlanmıştır. 3 katmanlı güçlendirilmiş gövde yapısı ile daha fazla çalışma saat performansı verirken en zorlu şartlarda çalışan makinaların ihtiyacına cevap vererek sektörde hak ettiği yeri bulmuştur.

Markalar