Nubes Nubes Forklift Lastiği

NUBES

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar […]

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu ve Nubes Dolgu Lastiğimizi ürettirdik.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

Nubes Dolgu Lastikler, 3 katmanlı gövde yapısı ile titreşim ve gürültüyü en aza indirecek şekilde üretilmektedir. Amaç, konforlu bir sürüş sağlarken güvenliği en üst düzeye çıkarmaktır. Uzun lastik ömrü, minimum arıza süresi ve daha düşük bakım maliyeti ile yüksek aşınma direncine sahiptir.

Modern sırt tasarımı, premium sırt hamuru karışımı, sağlam gövde yapısı, uzun kullanım ömrü ile standart operasyon ve orta zorlu şartlarda çalışan forkliftler için ideal tercihtir.

Sri-Lanka menşeili olarak, en yüksek kalite standartları gözeterek ürettirdiğimiz 3 katmanlı Nubes dolgu lastikler , operasyonlarınıza en yüksek katkı sağlar, maliyetlerinizi düşürmeye yardım eder.

Markalar