Nubes Nubes Forklift Lastiği

Servis

Şirketimiz, lastik servis elemanlarımızı forklift lastik problemlerinde hızlı çözüm üretecek şekilde eğitmiştir.

Dolgu Lastik Presleme: Her marka ve ebatta dolgu lastiklerin presleme işlemleri profesyonel olarak ve en uygun ekipmanlarla yapılmaktadır.

Yerinde servis hizmeti: Firmanızda forkliftlerinizin lastik değişimi mobil hizmet verilerek itina ile yapılır.

Jant düzeltme, temizleme: Forklift lastiklerinde oluşmuş olan eğilme, bükülmeler kalite standart limitlerine göre özenle düzeltilir ve gerekli tüm temizlikleri özel kimyasallarla yapılarak monte edilir.

Lastik sökme/takma: Havalı ve dolgu forklift lastiklerinin sökme ve takma işlemleri profesyonel ekipmanlar ve işinde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Sökme takma işlemlerinde, lastik ve janta  herhangi bir zarar verilmeden lastik damağı janta tam olarak monte edilir. Lastik araca takıldığında ‘’tork anahtarı’’ yardımı ile bijonların emniyetli şekilde sıkılmış olması da kontrol edilir. Son olarak havalı lastik ise lastiğin havası tekrar kontrol  edilerek yenilenen sübap kapakları yerine takılır.

Lastik tamiri: Patlayan veya hasar görmüş olan lastiklerde öncelikle hasar nedeni tespit edilir. Tamir edilmesi güvenlik açısından uygun ise en uygun tamir işlemleri yapılır. Ardından güvenlik kontolleri de yapılarak lastiğin kullanım uygunluğu ile teslimi yapılır.

Lastik Hava ayarı: Lastik havaları kontrol edilerek gerekli ayarlar yapılır. Dış derinliğinin kontrol edilmesi, lastik rotasyonu hizmetleri de verilmektedir.

Markalar