Nubes Nubes Forklift Lastiği

NUBECO

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar […]

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu ve Nubeco Optima Dolgu Lastiğimizi ürettirmeye başladık.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

Nubeco Optima Lastikler; 2 katmanlı gövde yapısı, standart hamur karışımı, blok sırt deseni ile hafif-orta yoğunlukta çalışan forkliftler için ideal tercihtir.

Aralıklı operasyon ve hafif-orta yoğun şartlarda çalışan forkliftlerin ekonomik lastik taleplerini dikkate alarak tasarladığımız NUBECO OPTIMA dolgu lastikler, Sri Lanka menşeilidir. 2 katmanlı gövde yapısı ile günlük operasyonlarınızı en uygun lastik bütçesi ile yönetmenize destek olacaktır.

Markalar