Nubes Nubes Forklift Lastiği

FKK

Nubes Otomotiv FKK Grup İstanbul bayisidir. FKK Grup, dünyanın önde gelen otomotiv, madencilik, endüstriyel ekipman ve inşaat sektörleri için yedek parça üreticisidir. FKK garantisi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyededir. […]

Nubes Otomotiv FKK Grup İstanbul bayisidir.

FKK Grup, dünyanın önde gelen otomotiv, madencilik, endüstriyel ekipman ve inşaat sektörleri için yedek parça üreticisidir. FKK garantisi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyededir.

Elektrikli forklift kamyon segmentinde bir çok üretici sadece Vulkollan®’ dan üretilmiş tekerler kullanırlar. FKK Bayer firması ile 1979 yılında yaptığı anlaşma ile Vulkollan®’ dan mamul ürünlerin Türkiye’de lisanslı tek yetkili üreticisi sıfatına sahiptir.

Vulkollan® Nedir?

Vulkollan® en eski, en yaygın olarak bilinen ve performans açısmdan en ileri poliüretan elastomeridir. Vulkollan® bir polyester poliyol ve naftalin -1,5 diisocyanat (Desmodur 15) özel zincir uzatıcıları ile imal edilir. Vulkollan® da kullanılan ham kimyasal maddeler dar spesifikasyonlara ve yüksek kaliteli elastomerlerin imalatı için gerekli titiz kalite kontrolüne tabidir.

Vulkollan®’ın kilit özellikleri

Vulkollan® mühendislik elastomerieri bir çok uygulama için uygunluk gösteren istisnai özelliklere sahiptir.

– Mekanik aşınmaya karşı mükemmel dayanıklılık
– Zor şartlarda bile yüksek darbe esnekliği
– Yırtılma ileriemesine karşı iyi mukavemet
– Düşük kalıcı deformasyon
– Madeni yağlara gres’e benzin ve çeşitli çözücülere karşı iyi mukavemet.
– Ozon, Ultraviole ve yüksek enerji radyasyonuna karşı dayanıklılık
Kullanılan malzemeler özenle seçilmekte ve ciddi kalite testlerine tabi tutulmaktadır. Mümkün olan en yüksek kaliteyi garanti etmek için denetimler yapılmaktadır.

Kaynak: https://www.fkk.com.tr/vulkollan

İstifleme makinaları poliüretan ve Vulkolan tekerlerinde 500 adetten fazla seçenek Nubes Otomotiv’de. Hemen bizi arayın, çözüm danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Merkez Şube: 0541 806 82 37

Tuzla Şube: 0542 150 50 98


Markalar